Sme hrdí na našich partnerov a vážime si ich dôveru

strelba-200x100

IBO s.r.o.
Slovenská firma s tradíciou  od 1991 zaoberajúca sa predajom záhradnej a lesnej techniky a náradia, ako aj poľovníckych potrieb, starostlivosťou o lesy. Profesionáli, ktorí robia srdcom a vždy to dotiahnu do konca.
Pre poľovníkov a milovníkov prírody doplnili ponuku o kvalitné nemecké oblečenie HUBERTUS, nové modely termovízií FLIR a amerických svietidiel OLIGHT, alebo nočných videní BERING OPTICS. Rozšírili aj ponuku optiky VORTEX s doživotnou zárukou, nemeckých zbraní HAENEL z rodiny MERKEL.

https://www.ibo.sk/shop-polovnicke-potreby/126/

LUK.SK

je prvý, od roku 2008 aj najväčší profesionálny e-shop a kamenný obchod na Slovensku zaoberajúci sa predajom športových, loveckých kladkových a tradičných lukov a kompletného príslušenstva pre lov lukom. Vďaka mnohoročným profesionálnym skúsenostiam majiteľa obchodu s terčovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 9 ročnou praxou s vedením tréningov v lukostreleckom klube a individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk)., sme pripravený uspokojiť akúkoľvek požiadavku našich zákazníkov.

http://www.luk.sk

NOVINKA!
Základný kurz streľby s kladkového a tradičného luku

V spolupráci s LUK.sk sme pre všetkých,  ktorí majú záujem o výučbu základov streľby z luku pripravili základný kurz streľby, ktorý zabezpečuje LUK.sk.
Profesionálny tím inštruktorov vás v krátkej dobe vovedie do tajov lukostreľby tak, aby ste boli pripravení na úspešne absolvovanie skúšky z loveckej lukostreľby, bez ktorej nebude možné poľovať lukom na území SR. Skúšku z loveckej lukostreľby vykonáva PO Slovakbowhunting a pozostáva s teoretickej a praktickej časti.

Viac informácii o skúške pre záujemcov o poľovanie lukom prinesieme čoskoro.