Sme hrdí na našich partnerov a vážime si ich dôveru

IBO s.r.o.
Slovenská firma s tradíciou  od 1991 zaoberajúca sa predajom záhradnej a lesnej techniky a náradia, ako aj poľovníckych potrieb, starostlivosťou o lesy. Profesionáli, ktorí robia srdcom a vždy to dotiahnu do konca.
Pre poľovníkov a milovníkov prírody doplnili ponuku o kvalitné nemecké oblečenie HUBERTUS, nové modely termovízií FLIR a amerických svietidiel OLIGHT, alebo nočných videní BERING OPTICS. Rozšírili aj ponuku optiky VORTEX s doživotnou zárukou, nemeckých zbraní HAENEL z rodiny MERKEL.

https://www.ibo.sk/shop-polovnicke-potreby/126/

LUK.SK

je prvý, od roku 2008 aj najväčší profesionálny e-shop a kamenný obchod na Slovensku zaoberajúci sa predajom športových, loveckých kladkových a tradičných lukov a kompletného príslušenstva pre lov lukom. Vďaka mnohoročným profesionálnym skúsenostiam majiteľa obchodu s terčovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 9 ročnou praxou s vedením tréningov v lukostreleckom klube a individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk)., sme pripravený uspokojiť akúkoľvek požiadavku našich zákazníkov.

http://www.luk.sk